Indtast din registrerede e-mail:
Indtast ny adgangskode:

Afdelingsleder:

Marianne Dræby

Marianne.draeby@lemvig.dk

29 21 71 82 / 96 63 18 88

Medarbejdere:

​Jeanette Langer Dybdal

Jeanette.langer.dybdal@lemvig.dk

40 31 39 92

Kenneth Clausen

Kenneth.clausen@lemvig.dk

40 31 88 24

Kim Møller

Kim.moller@lemvig.dk

22 27 59 01

Klaus Grønbæk

Klaus.gronbaek@lemvig.dk

40 31 36 62

Lars Risum Jensen

Lars.risum.jensen@lemvig.dk

30 66 11 19

Linda Lindgaard

Linda.lindgaard@lemvig.dk

40 31 90 09

​Mie Nakskov Jensen

Mie.nakskov.jensen@lemvig.dk

40 31 05 49

Sofie Toft Jensen

Sofie.toft.jensen@lemvig.dk

21 35 02 50

Anne Corell Bech

Anne.corell.bech@lemvig.dk

20124337

Annette Olesen

Annette.kirstine.olesen@lemvig.dk

96 63 18 88

Klaus Hummelmose

Klaus.hummelmose@lemvig.dk

53 61 70 79

Michael Andersen

Michael.andersen@lemvig.dk

41 57 19 43

Ligger du inde med spørgsmål, så kontakt os endelig ved at skrive her:

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Kontakt 

Lemvig Ungdomsgård

Østergade 50
7620 Lemvig

​​Tlf: 96 63 18 80

E-mail: ungdomsgaarden@lemvig.dk

​​CVR: 28174853

SENESTE AKTIVITETER

Læs mere om vores seneste aktiviter

- Cross

- Surf og kajak

Følg os på Youtube

youtubeknap LemvigUG

Facebook​